Павлодар облысы

Тереңкөл ауданының әкімдігі

Басты Қоғам Сайлау Тереңкөл ауданы сайлау уческелерінің шекаралары
Тереңкөл ауданы сайлау уческелерінің шекаралары

Тереңкөл ауданы сайлау уческелерінің шекаралары

Тереңкөл ауданы әкімінің
№ 5 шешімімен
2018 жылғы «14» желтоқсанда бекітілген

№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы – Байқоныс ауылы, орта мектептің ғимараты

Байқоныс ауылдық округі Байқоныс ауылының аумағы

№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылтаң ауылы, орта мектептің ғимараты

Байқоныс ауылдық округі Қызылтаң ауылының аумағы

№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы – Тілеубай ауылы, негізгі мектептің ғимараты

Байқоныс ауылдық округі Тілеубай ауылының аумағы

№ 287 сайлау учаскесі
Орталығы – Песчан ауылы, Жұмаділдә Әбілқайыров көшесі, 33, кітапхананың ғимараты

Клубная 1-14; 1 Май 1-8; Космонавтов 1-27; Куйбышев 1-22; Молодежная 1-26; Ломоносов 1-6; Киров 1-22; Луговая 1-25; Титов 1-20 көшелері; Мельничный 1-8; М-Горький 1-6; Лермонтов 1-7; Тельман 1-5 тұйық көшелері.

№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы – Песчан ауылы, Шоссейная көшесі, 1, № 1 орта мектебінің ғимараты

Береговая 1-26; Заводская 1-57; Советов 1-40; Клубная 15-50; 1 Май 9-50; Жұмаділдә Әбілқайыров 1-54; Фарид Қақабаев 1-55; Шоссейная 1-39; Степная 1-45; Мир 1-4 көшелері; Котовский 1-6; Школьный 1-4; Гагарин 1-7; З. Космодемьянская 1-26; Кооперативный 1-7; Катаев 1-12 тұйық көшелері.

№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы – Песчан ауылы, Шоссейная көшесі, 200, № 2 орта мектебінің ғимараты

Жұмаділдә Әбілқайыров 55-118; Фарид Қақабаев 56-233; Шоссейная 40-200; Олимпийская 1-16; Асаев 1-21; Абай 1-19; Чапаев 1-20; Тәуелсіздік 1-7; Мир 6-10; Целинная 1-6; Ягодная 1-6 көшелері; Аукционный 1-4; Садовый 1-11; Центральный 1-7; Выдрин 1-14; Рябовой 1-7; Аптечный 1-7; Строительный 1-4; Речной 1-2 тұйық көшелері.

№ 290 сайлау учаскесі
Орталығы – Қарасуық ауылы, ауылдық клубтың ғимараты

Песчан ауылдық округі Қарасуық ауылының аумағы

№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы – Ынталы ауылы, негізгі мектептің ғимараты

Тереңкөл ауылдық округі Ынталы ауылының аумағы

№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы – Тереңкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 115, Қ. Оспанова атындағы № 3 орта мектебінің ғимараты

Пушкин 89-157, 92-160а; Ыбыраев 89-157, 102-178; Елгин 77-103, 74-104; Байтұрсынов 59-145, 74-162а; Сейфуллин 21-109, 52-148; Тәуелсіздік 63-131, 88-182; Тургенев 1-99, 2-100; Құдайберген Мағзұмұлы Сұрағанов 1-87, 2-84; Торайғыров 1-69, 2-58 көшелері.

№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы – Тереңкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 230, Мәдениет үйінің ғимараты

Елгин 103а-207, 120-222; Байтұрсынов 147-177, 164-216; Сейфуллин 111-139, 150-204; Тәуелсіздік 133-181, 184-238; Тургенев 101-203, 102-180; Құдайберген Мағзұмұлы Сұрағанов 89-187, 86-180; Торайғыров 71-139, 60-114; Достық (толығымен); Ахметқали Тезекбаев (толығымен); Ломоносов (толығымен); Победа 1-23, 2-28 көшелері.

№ 294 сайлау учаскесі
Орталығы – Тереңкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 243, Балалар-жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты

Ыбыраев 159-195, 180-218; Елгин 209-269а, 224-306; Байтұрсынов 179-251, 218-272; Сейфуллин 141-169а, 206-230А; Тәуелсіздік 183-221А, 240-352; Тургенев 205-261, 182-246; Құдайберген Мағзұмұлы Сұрағанов 189-249, 182-256; Торайғыров 141-201, 116-174; Титов (толығымен); Победа 25-47, 14-62; Мәншүк Мәметова (толығымен); Әлия Молдағұлова (толығымен); Заготзерно (толығымен) көшелері.
№ 295 сайлау учаскесі
Орталығы – Береговой ауылы, Мәдениет үйінің ғимараты

Тәуелсіздік 3-7, 16-36; Победа 1-59, 2-76; Мир 1-91, 2-60; Лермонтов 1-39, 2-40; Абай 1-63, 2-40 көшелері.

№ 296 сайлау учаскесі
Орталығы – Зеленая роща ауылы, негізгі мектептің ғимараты

Береговой ауылдық округі Зеленая роща ауылының аумағы

№ 297 сайлау учаскесі
Орталығы – Осьмерыжск ауылы, негізгі мектептің ғимараты

Береговой ауылдық округі Осьмерыжск, Луговое ауылдарының аумағы

 

№ 299 сайлау учаскесі
Орталығы – Жаңабет ауылы, Мәдениет үйінің ғимараты

Бобровка ауылдық округі Жаңабет ауылының аумағы

№ 300 сайлау учаскесі
Орталығы – Жасқайрат ауылы, негізгі мектептің ғимараты

Бобровка ауылдық округі Жасқайрат ауылының аумағы

№ 301 сайлау учаскесі
Орталығы – Первомайское ауылы, негізгі мектептің ғимараты

Октябрь ауылдық округі Первомайское ауылының аумағы

№ 303 сайлау учаскесі
Орталығы – Октябрь ауылы, мәдени-демалыс орталығының ғимараты

Октябрь ауылдық округі Октябрь ауылының аумағы

№ 304 сайлау учаскесі
Орталығы – Калиновка ауылы, Мәдениет үйінің ғимараты

Калиновка ауылдық округі Калиновка ауылының аумағы

№ 305 сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылдау ауылы, ауылдық клубтың ғимараты

Калиновка ауылдық округі Қызылдау ауылының аумағы
№ 306 сайлау учаскесі
Орталығы – Федоровка ауылы, Мәдениет үйінің ғимараты

Федоровка ауылдық округі Федоровка, Воронцовка ауылының аумағы

№ 308 сайлау учаскесі
Орталығы – Ивановка ауылы, Мәдениет үйінің ғимараты

Ивановка ауылдық округі Новоспасовка ауылының аумағы, Ивановка ауылының Болашақ 23-55; Целинная 28-50; Мир 1-8; Ұлы дала 1-10; Бәйтерек 1-19 көшелері.

№ 310 сайлау учаскесі
Орталығы – Юбилейное ауылы, № 3 үй (келісім бойынша)

Тереңкөл ауылдық округі Юбилейное ауылының аумағы

№ 311 сайлау учаскесі
Орталығы – Львовка ауылы, Мәдениет үйінің ғимараты

Верненка ауылдық округі Львовка ауылының аумағы

№ 312 сайлау учаскесі
Орталығы – Фрументьевка ауылы, негізгі мектептің ғимараты

Верненка ауылдық округі Фрументьевка ауылының аумағы

№ 314 сайлау учаскесі
Орталығы – Березовка ауылы, орта мектептің ғимараты

Воскресенка ауылдық округі Березовка ауылының аумағы

№ 315 сайлау учаскесі
Орталығы – Трофимовка ауылы, орта мектептің ғимараты

Жаңақұрылыс ауылдық округі Трофимовка ауылының аумағы

№ 316 сайлау учаскесі
Орталығы – Тегістік ауылы, негізгі мектептің ғимараты

Жаңақұрылыс ауылдық округі Тегістік ауылының аумағы

№ 317 сайлау учаскесі
Орталығы – Жаңақұрылыс ауылы, негізгі мектептің ғимараты

Жаңақұрылыс ауылдық округі Жаңақұрылыс ауылының аумағы

№ 318 сайлау учаскесі
Орталығы – Покровка ауылы, жеке тұрғын үй, Жалпақов көшесі, 6 (келісім бойынша)

Жаңақұрылыс ауылдық округі Покровка ауылының аумағы

№ 319 сайлау учаскесі
Орталығы – Тереңкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 67, А. Текенов атындағы № 2 орта мектебінің ғимараты

Жастар (толығымен); Южная (толығымен); Көксу (толығымен); Ертіс (толығымен); Дачная (толығымен); Аймауытов (толығымен); Пушкин 1-87, 2-82; Ыбыраев 1-87, 2-100; Елгин 1-75, 2-72; Байтұрсынов 1-57, 2-72; Сейфуллин 1-19, 2-50; Тәуелсіздік 1-61, 2-86; Дружба (толығымен); Заводская (толығымен); Подстанция (толығымен) көшелері.

№ 320 сайлау учаскесі
Орталығы – Тереңкөл ауылы, Гагарин көшесі, 18, аграрлық-техникалық колледжінің ғимараты

Гагарин (толығымен); Бауыржан Момышұлы (толығымен); Қабдылмәжит Шаймарданұлы Тәліпов (толығымен); Северная (толығымен); Михаил Максимович Катаев (толығымен) көшелері.

№ 321 сайлау учаскесі
Орталығы – Воскресенка ауылы, ауылдық клубтың ғимараты

Воскресенка ауылдық округі Воскресенка ауылының аумағы

№ 322 сайлау учаскесі
Орталығы – Песчан ауылы, Мәдениет үйінің ғимараты

60 лет Казахской ССР (толығымен); Молдағұлова (толығымен); Қамзин (толығымен); Фрунзе (толығымен) көшелері.

№ 323 сайлау учаскесі
Орталығы – Береговой ауылы, орта мектептің ғимараты

Достық 1-9; Катаев 4-34, 7-25; 1 Май 1-63, 2-62; Абай 65-115, 42-104; Целинная 1-43, 2-42; Гагарин 1-19, 2-32 көшелері.

№ 324 сайлау учаскесі
Орталығы – Ивановка ауылы, орта мектептің ғимараты

Болашақ 1-21; Целинная 1-27; Молодежная 1-15; Гагарин 1-7; Достық 2-15; Тәуелсіздік 1-16 көшелері.