Павлодар облысы

Тереңкөл ауданының әкімдігі

Басты Қоғам Сайлау Учаскелік сайлау комиссияларының құрамы
Учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

 

№ 284 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Байқоныс а., Қ. Есщанов көш., 33, Байқоныс ОЖББМ,

тел. 871833 95434

 

Төраға

-

Әйгерім Мырзағалықызы Рамазанова

Төраға орынбасары

-

Жеңіс Тілектесұлы Байльдинов

Хатшы

-

Нұргүл Қайратқызы Қапанова

Комиссия мүшелері

-

Гәуһар Қайырқызы Букурова, Елена Сергеевна Куцева

 

№ 285 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Қызылтан а., Тәуелсіздік көш., 5, Қызылтан ОЖББМ,

тел. 871833 23099

 

Төраға

-

Қайырбай Мұхтарұлы Бейсембаев

Төраға орынбасары

-

Мұрат Кенесбекұлы Абдрахманов

Хатшы

-

Шолпан Бекназарқызы Әкілбаева

Комиссия мүшелері

-

Гүлсара Усенқызы Балтабаева, Жанар Аспандиярқызы Ильясова

 

№ 286 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Тілеубай а., А. Иманов көш., 4, Тілеубай НМ,

тел. 871833 23525

 

Төраға

-

Алтынай Рыспайқызы Маңғұтова

Төраға орынбасары

-

Олжабай Әйгерім Айтбайқызы

Хатшы

-

Айнагүл Адельбаева

Комиссия мүшелері

-

Талғат Маратұлы Қадырбеков, Сапар Жұмабайұлы Уваисов

 

№ 287 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Песчан а., Ж. Абылқайыров көш., 33, ауылдық кітапхана, тел. 871833 26637

 

Төраға

-

Татьяна Васильевна Аксенова

Төраға орынбасары

-

Наталья Анатольевна Чоп

Хатшы

-

Елена Анатольевна Подольская

Комиссия мүшелері

-

Виктория Викторовна Кайруллина, Гүлнар Темербекова

 

№ 288 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Песчан а., Шоссейная көш., 1, № 1 Песчан ОЖББМ,

тел. 871833 26158

 

Төраға

-

Оксана Олеговна Романишина

Төраға орынбасары

-

Галина Владимировна Кузьминых

Хатшы

-

Мадина Қайруллақызы Досаева

Комиссия мүшелері

-

Елена Васильевна Еремина, Сергей Николаевич Красноперов

 

№ 289 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы,  Песчан а., Шоссейная көш., 200, № 2 Песчан ОЖББМ,

тел. 871833 26339

 

Төраға

-

Татьяна Михайловна Макушева

Төраға орынбасары

-

Гүлмира Рахимбекқызы Жакупова

Хатшы

-

Гүлмира Жанабекқызы Жакупова

Комиссия мүшелері

-

Әлия Алтымбайқызы Темербекова, Вячеслав Анатольевич Власов

 

№ 290 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Қарасуық а., Луговая көш., 7, ауылдық клуб,

тел. 871833 23088

 

Төраға

-

Жұлдыз Берікқызы Темірғалиева

Төраға орынбасары

-

Марат Сембайұлы Аленов

Хатшы

-

Еркегүл Шахманқызы Жакупова

Комиссия мүшелері

-

Светлана Николаевна Сикирская, Светлана Вильгельмовна Думенко

 

№ 291 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Ынталы а., Школьная көш., 1, Ынталы НМ,

тел. 871833 23932

 

Төраға

-

Ақбота Қабиболлақызы Тургульдинова

Төраға орынбасары

-

Майра Рахимқызы Рустимова

Хатшы

-

Жанат Бақтыбекқызы Калиева

Комиссия мүшелері

-

Алма Серікқызы Қайыржанова, Азамат Масұғұтұлы Күсмиденов

 

№ 292 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Тереңкөл а., Тәуелсіздік көш., 115, Тереңкөл ауылының Қ. Оспанова атындағы № 3 ОЖББМ, тел. 871833 22167

 

Төраға

-

Ажар Амангелдықызы Смайлова

Төраға орынбасары

-

Уразбек Серікұлы Уралов

Хатшы

-

Күлмайдан Қайырбекқызы Алетаева

Комиссия мүшелері

-

Ляйля Садриденқызы Нұрахметова, Тимур Талғатұлы Ильясов

 

№ 293 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Тереңкөл а., Тәуелсіздік көш., 230, Мәдениет Үйі,

тел. 871833 23616, 22386

 

Төраға

-

Зару Тақанқызы Балташева

Төраға орынбасары

-

Құралай Оразалықызы Бейсембаева

Хатшы

-

Светлана Викторовна Туравинина

Комиссия мүшелері

-

Ахметова Марен Магометовна, Бағайұлы Кельден, Лариса Николаевна Стронина, Людмила Аркадьевна Осьмакова

 

№ 294 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Тереңкөл а., Тәуелсіздік көш., 243, балалар-жасөспірімдер спорт мектебі, тел. 871833 24360

 

Төраға

-

Әйтемір Жанаталапұлы Балташев

Төраға орынбасары

-

Дәурен Сайлауұлы Сейсепов

Хатшы

-

Гүлбаршын Бахитқызы Нағұманова-Алетаева

Комиссия мүшелері

-

Людмила Анатольевна Абатурова, Жанара Мұнтбайқызы Мұндуинова, Жанар Құанбекұлы Алиякпарова, Аида Талғатқызы Тезекбаева

 

№ 295  сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Береговое а., Намазбаев көш., 3, Мәдениет Үйі,

тел. 871833 94360

 

Төраға

-

Светлана Григорьевна Федулова

Төраға орынбасары

-

Людмила Викторовна Нагайкина

Хатшы

-

Гүлнар Темірбайқызы Нұржанова

Комиссия мүшелері

-

Татьяна Дмитриевна Ольховская, Руслан Төлегенұлы Тактасов

 

№ 296 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Зеленая Роща а., Школьная көш., 6, Зеленая Роща НМ,

тел. 871833 41012

 

Төраға

-

Совет Жархангүл

Төраға орынбасары

-

Инна Михайловна Асетова

Хатшы

-

Букаева Аманжол

Комиссия мүшелері

-

Нұрсұлу Әкілқызы Машенова, Альмира Зейнулақызы Матвейчук

 

№ 297 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Осьмерыжск а., Школьная көш., 1, Осьмерыжск НМ,

тел. 871833 23986

 

Төраға

-

Сәуле Мендығалықызы Құдайбергенова

Төраға орынбасары

-

Амангелды Кошербайұлы Токтасов

Хатшы

-

Клавдия Степановна Кирильченко

Комиссия мүшелері

-

Филипп Иванович Шлегель, Мария Романовна Кузнецова

 

№ 299 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Жаңабет а., Кооперативная көш., 48, Мәдениет Үйі,

тел. 871833 93230, 93280

 

Төраға

-

Аманжол Жапарұлы Ксембеков

Төраға орынбасары

-

Елена Петровна Полетаева

Хатшы

-

Жұлдыз Амангелдықызы Бегимова

Комиссия мүшелері

-

Ольга Васильевна Мальцева, Айгүл Мұратқызы Бахтиярова

 

№ 300 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Жасқайрат а., Школьная көш., 1, Жасқайрат НМ,

тел. 871833 23626

 

Төраға

-

Ербол Серікұлы Дюсембеков

Төраға орынбасары

-

Салтанат Жакенқызы Асаинова

Хатшы

-

Бақыт Салмұрзақызы Ақтасова

Комиссия мүшелері

-

Валентина Николаевна Киндирова, Альфира Мұратқызы Жүсіпова

 

№ 301 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Первомайское а., Бірлік көш., 11, Первомайское НМ,

тел. 871833 40618

 

Төраға

-

Елена Николаевна Ратушная

Төраға орынбасары

-

Галина Николаевна Некрасова

Хатшы

-

Зәуреш Жастайқызы Қабылдинова

Комиссия мүшелері

-

Бостандық Омербекұлы Тургульдинов, Любовь Николаевна Кузнецова

 

№ 303 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Октябрьск а., Тәуелсіздік көш., 10, мәдени-демалыс орталығы, тел. 871833 42668

 

Төраға

-

Александр Александрович Шепелевич

Төраға орынбасары

-

Шолпан Камбешқызы Кенжетаева

Хатшы

-

Құралай Қабдоллақызы Темірболатова

Комиссия мүшелері

-

Ольга Петровна Ковалева, Светлана Александровна Кадырова

 

№ 304 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Калиновка а., Победа көш., 52, Мәдениет Үйі,

тел. 871833 40494

 

Төраға

-

Светлана Ивановна Варварюк

Төраға орынбасары

-

Марина Ивановна Болганская

Хатшы

-

Алмаз Жұмажанұлы Имаханов

Комиссия мүшелері

-

Татьяна Борисовна Храпова, Сәуле Аспандиярқызы Смағұлова

 

№ 305 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Қызылдау а., Школьная көш., 25, ауылдық клуб,

тел. 871833 40444

 

Төраға

-

Галина Ивановна Михновец

Төраға орынбасары

-

Қабылбек Асқарұлы Жұмалинов

Хатшы

-

Динара Ермекқызы Утупкалиева

Комиссия мүшелері

-

Марина Владимировна Вагина, Александр Викторович Таранов

 

№ 306 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Федоровка а., Бастау көш., 36, Мәдениет Үйі,

тел. 871833 40206

 

Төраға

-

Алмагүл Марксқызы Байтимирова

Төраға орынбасары

-

Анатолий Генрихович Гизбрехт

Хатшы

-

Гүлнара Сарсенбайқызы Бакенова

Комиссия мүшелері

-

Анара Серікбайқызы Жүсіпова, Нұргүл Баянқызы Құстәулетова

 

№ 308 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Ивановка а., Тәуелсіздік көш., 6, Мәдениет Үйі,

тел. 871833 40252

 

Төраға

-

Мақсұт Жакенұлы Тургульдинов

Төраға орынбасары

-

Александр Александрович Шинкаренко

Хатшы

-

Әлия Мұратқызы Темешева

Комиссия мүшелері

-

Елена Николаевна Глазко, Владимир Николаевич Артемов

 

№ 310 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Юбилейное а., жеке тұрғын-үй, № 3 үй,

тел. 871833 40310

 

Төраға

-

Раушан Тоқтасынқызы Тасқаранова

Төраға орынбасары

-

Сағад Саувазұлы Мұсаев

Хатшы

-

Василий Викторович Дроздов

Комиссия мүшелері

-

Саралка Серікпайқызы Мұсаева, Наталья Николаевна Фриман

 

№ 311 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Львовка а., Киров көш., 24, Мәдениет Үйі,

тел. 871833 40502

 

Төраға

-

Константин Николаевич Бронов

Төраға орынбасары

-

Абай Қуандықұлы Еркібаев

Хатшы

-

Баянгүл Мұхаметқызы Иманова

Комиссия мүшелері

-

Александр Андреевич Вильгельм, Кира Сергеевна Кочкаева

 

№ 312 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Фрументьевка а., Школьная көш., 1, Фрументьевка НМ,

тел. 871833 40705

 

Төраға

-

Иван Иванович Малиновский

Төраға орынбасары

-

Гүлмира Тілеуғабылқызы Утильбаева

Хатшы

-

Алмагүл Ерсайынқызы Мағзамова

Комиссия мүшелері

-

Ризагүл Сансызбайқызы Нұрмахина, Евгения Валерьевна Смоляга

 

№ 314 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Березовка а., Школьная көш., 1, Березовка ОЖББМ,

тел. 871833 42206

 

Төраға

-

Асқар Мұратұлы Құзкенов

Төраға орынбасары

-

Татьяна Егоровна Каспер

Хатшы

-

Айнагүл Темірбұлатқызы Жаябаева

Комиссия мүшелері

-

Жастілек Берікұлы Сұлтанов, Абилғазы Аманжол

 

№ 315 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Трофимовка а., Қ. Сұрағанов көш., 31, Трофимовка ОЖББМ, тел. 871833 42060

 

Төраға

-

Дархан Жаңабайұлы Қапкенов

Төраға орынбасары

-

Мұхтар Қайырбайұлы Құсайынов

Хатшы

-

Ардақ Сағадатқызы Сыздықова

Комиссия мүшелері

-

Әсия Рахимжанова, Әсия Жакиқызы Бейсенбаевна

 

№ 316 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Тегістік а., Бәйтерек көш., 20, Тегістік НМ,

тел. 871833 42295

 

Төраға

-

Асқар Қонысбайұлы Кизатов

Төраға орынбасары

-

Мәди Сатығұлұлы Шунтинов

Хатшы

-

Үміт Қабылжапарқызы Кабильдинова

Комиссия мүшелері

-

Нұрмағамбет Бейсембіұлы Шорманов, Мұрат Мейрамұлы Темірғалиев

 

№ 317 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Жаңақұрылыс а., Мектеп көш., 6, Жаңақұрылыс НМ,

тел. 871833 42270

 

Төраға

-

Біржан Асқарұлы Адильбаев

Төраға орынбасары

-

Мэлс Тұйгынтайұлы Асқапов

Хатшы

-

Меруерт Ауталіпқызы Ыбыраева

Комиссия мүшелері

-

Айнагүл Бариқызы Жұмасанова, Алтыншаш Мұсайыпқызы Мустафина

 

№ 318 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

 Тереңкөл ауданы, Покровка а., жеке тұрғын-үй, Жалпақов көш., 6,

тел. 871833 42097

 

Төраға

-

Гүлжан Қабдолқызы Жетпісова

Төраға орынбасары

-

Гүлжанар Бауырманқызы Абильдинова

Хатшы

-

Байқара Камзинұлы Қарпаев

Комиссия мүшелері

-

Баян Қабдолақызы Қыдралинова, Бибігүл Қайрұллақызы Абельдинова

 

№ 319 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Тереңкөл а., Тәуесіздік көш., 67, Тереңкөл ауылының А. Текенов атындағы № 2 ОЖББМ, тел. 871833 21434

 

Төраға

-

Сәуле Нығматқызы Ахметова

Төраға орынбасары

-

Валерий Петрович Бауэр

Хатшы

-

Жанна Юрьевна Левкович

Комиссия мүшелері

-

Любовь Ивановна Зенченко, Қымбат Қуандыққызы Серікпаева, Нұрлан Толғатбекұлы Абиев, Ульяна Юрьевна Кистол

 

№ 320 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Тереңкөл а., Гагарин көш., 18, аграрлық-техникалық колледжі, тел. 871833 21446

 

Төраға

-

Жанат Мейрашұлы Едрішев

Төраға орынбасары

-

Салтанат Шұғақызы Акимова

Хатшы

-

Роза Еділқызы Тоқабаева

Комиссия мүшелері

-

Гүлжан Сарсенбайқызы Қасымова, Жанат Шаханұлы Алетаев

 

№ 321 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Воскресенка а., 70 лет Октября көш., 1, ауылдық клуб,

тел. 871833 42173

 

Төраға

-

Асылтас Бірлікқызы Казкеева

Төраға орынбасары

-

Роза Ортаққызы Зайырова

Хатшы

-

Динара Рашидқызы Жармулдинова

Комиссия мүшелері

-

Денис Владимирович Сивирилов, Қанат Абайұлы Жұмалинов

 

№ 322 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Песчан а., Выдрин көш., 9, Мәдениет Үйі,

тел. 871833 26761

 

Төраға

-

Наталья Александровна Фафенрот

Төраға орынбасары

-

Любовь Михайловна Кох

Хатшы

-

Марал Болатұлы Абраева

Комиссия мүшелері

-

Гүлнара Қамзатқызы Айгазинова, Галина Александровна Дубровская

 

№ 323 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Береговое а., Намазбаев көш., 6, Береговое ОЖББМ,

тел. 871833 94121

 

Төраға

-

Марал Жанатқызы Жантимирова

Төраға орынбасары

-

Виктория Викторовна Пиндюкова

Хатшы

-

Әсемгүл Бақытқызы Орунгожина

Комиссия мүшелері

-

Анжела Владимировна Павличенко, Альмира Жанатқызы Тюлекова

 

№ 324 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тереңкөл ауданы, Ивановка а., Достық көш., 32, Ивановка ОЖББМ,

тел. 871833 40380

 

Төраға

-

Екатерина Люцияновна Нейфельд

Төраға орынбасары

-

Елена Александровна Шинкаренко

Хатшы

-

Ольга Андреевна Мельник

Комиссия мүшелері

-

Евгения Александровна Стеблюкова, Сергей Николаевич Рыков